Orientační ceník tvorby www stránek a grafických prací

Každý klient má jiné požadavky a jiné představy a protože k zákazníkům přistupujeme individuálně, není lehké sestavit ucelený ceník. Výslednou cenu ovlivňuje zejména rozsah a náročnost projektu. Dokážeme odvádět práci i za velmi zajímavé ceny, ale je důležité si uvědomit, že propracovaný web nebo logo dokáže daleko lépe plnit svou funkci při komunikaci se zákazníkem.

Ceny jednotlivých řešení tedy stanovujeme jednotlivě pro každý poptávaný projekt, s ohledem na jeho náročnost. Vytvoření kalkulace je rychlé, nezávazné a zdarma, neváhejte se na nás obrátit například pomocí formuláře v pravém sloupci webu. Děkujeme.Webdesign a tvorba www stránek

Ceny jsou orientační, určují se individuálně dle náročnosti projektu a požadavků klienta. V případě hodinově účtovaných prací je nejmenší jednotkou 1/2 hodiny.Hodinová sazba 500,- / hod.
Návrh grafiky webu (cena od) 2.500,-
Kódování XHTML šablon (cena od) 2.500,-
Implementace obsahu 500,- / hod.
Jednoduchá www prezentace (jednoduchý design, do 5ti stran, cena od) 6.000,-
Složitější www prezentace (náročnější design, větší rozsah, cena od) 9.000,-
Publikační systém (včetně nasazení, bez grafiky a šablon) 9.990,-Grafické práce

Ceny jsou orientační, určují se individuálně dle náročnosti projektu a požadavků klienta. Grafické práce jsou účtovány téměř striktně dle hodin a nejmenší účtovanou jednotkou je 1/2 hodiny.Hodinová sazba 500,- / hod.
Tvorba logotypu (cena od) 2.500,-
Logomanuál, grafický manuál (cena od, dle rozsahu) 4.000,-
Úprava fotografií 500,- / hod.Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Ceny jsou orientační, určují se individuálně dle náročnosti projektu a požadavků klienta.Hodinová sazba (konzultace apod.) 500,- / hod.
SEO analýza www stránek (cena od) 3.000,-
Úprava www stránek s ohledem na SEO dle rozsahu
Copywriting (tvorba optimalizovaných textů a PR článků) 500,- / str.
Analýza přístupnosti a použitelnosti www stránek (cena od) 2.000,-Nebojte se, Vaše investice se Vám rychle vrátí.Nebojte se nás zeptat!

V případě zájmu o doplňkové informace ohledně námi nabízených produktů a služeb či jejich poptávku, použijte prosím formulář níže.


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:


 
 
 
Přejít na kompletní výpis referencí